Junior Marketing Specialist

Marketing

Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i koordynacja realizacji strategii marketingowej ukierunkowanej na pozyskanie klienta biznesowego
  • Koordynacja działań z obszaru lead generation, aktywne pozyskiwanie nowych źródeł leadów, bieżąca ewaluacja wyników
  • Prowadzenie projektów marketingowych (tradycyjny oraz digital marketing we współpracy ze specjalistami SEO)
  • Koordynacja działań z zakresu SEO, SEM (Google Ads)
  • Planowanie i koordynacja działań w Social Media
  • Organizowanie uczestnictwa firmy w eventach branżowych online/offline
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi
  • Współpraca z partnerami biznesowymi i technologicznymi
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie realizacji materiałów marketingowych i prezentacji handlowych
  • Cykliczne analizy rynku i konkurencji
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i Zarządem
  • Budowanie silnego wizerunku marki

WYMAGANIA:

  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Umiejętność zarządzania projektami marketingowymi i priorytetyzacji zadań
  • Doświadczenie poparte sukcesami w realizacji projektów marketingowych ukierunkowanych na pozyskanie klienta biznesowego
  • Praktyka w redagowaniu treści merytorycznych - content marketing
  • Znajomość pakietu Office365 (Powerpoint, Word, Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę z rozpoznawalnymi, światowymi markami
  • Udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet bonusowy

Jesteś zainteresowany?
Napisz do nas na praca@alfavox.com i prześlij CV!